هایک ویژن

جستجو محصولات

شرکت هایک ویژن پیشرو بازار جهانی دوربین های مدار بسته و سیستم های نظارت تصویری

شرکت هایک ویژن  hikvision برای دومین سال متوالی با کسب 8% از سهم بازار تجهیزات دوربین های مدار بسته و سیستم های نظارت تصویری در سال 2012، مقام اول جهانی را به خود اختصاص داده است.

 

درحالیکه شرکت هایک ویژن جایگاه خود را به مدت چهار سال متوالی در میان بهترین تامین کنندگان جهانی DVR حفظ نموده، همچنان به موفقیت های چشم گیر دیگری در زمینه دوربین های امنیتی شبکه (network security cameras) دست یافته و از جایگاه چهارم در سال گذشته به جایگاه سوم صعود پیدا کرده است و با کسب 1.11% از سهم بازار جهانی دوربین های امنیتی مگاپیکسلی شبکه (megapixel network security cameras) خود را در این بازار مطرح نموده است. این موفقیت با ارزش خود گواهی برای تلاشهای مستمر هایک ویژن در ارائه طیف وسیع تر و کامل تری از محصولات نظارت تصویری می باشد. علاوه بر این، فعالیت در زمینه VMS، قابلیت هایک ویژن را در شناخته شدن بعنوان تامین کننده پیشرو جهانی در زمینه راه حل های نظارت تصویری(video surveillance solution) نمایان می سازد.

 

جدول ذیل رتبه بندی و سهم بازار شرکت هایک ویژن را در زمینه های گوناگون نشان می دهد (بر اساس گزارش منتشر شده توسط IHS، بازار جهانی برای تجهیزات نظارت تصویری و CCTV – چاپ 2013)

 

 

طبقه بندی

رتبه هایک ویژن

سهم بازار هایک ویژن در سال 2012

تجهیزات نظارت تصویری و CCTV

1

8%

دوربین های امنیتی شبکه

3

70.9%

دوربین های امنیتی مگاپیکسلی شبکه

2

10.11%

دوربین های امنیتی آنالوگ

2

50.7%

دوربین های امنیتی

3

80.7%

DVR

1

20.14%

Video Encoders

2

6%

VMS

5

80.3%

تجهیزات نظارت تصویری شبکه

3

20.7%