هایک ویژن

جستجو محصولات

HiWatch

 

hiwatch

Hikvision ویدیو راه حل های مدار بسته برای

کوچک و متوسط

سوال اگر IP، آنالوگ، و یا ترکیبی است از بهترین راه حل های امنیتی برای کسب و کار شما؟

یافتن مناسب بهینه برای نیازهای شما در اینجا!

Hikvision، رهبر جهانی محصولات نظارت تصویری و راه حل، تولید طیف گسترده ای از با کیفیت بالا، قابل اعتماد و راه حل های حرفه ای است. راه حل های ما طراحی شده اند به تناسب هر اندازه، پیکربندی، مکان و یا بودجه که یک مشتری ممکن است درخواست. مورد حقوقی در نقطه مقدمه ای از راه حل های جدید نظارت تصویری HiWatch ما به طور خاص برای شرکت های کوچک تا متوسط ​​طراحی شده است. با ویژگی های قابل توجه مانند سهولت در استفاده، سادگی تعمیر و نگهداری، و در زمان ارتقاء، راه حل HiWatch شامل یک خط تولید کامل و مقرون به صرفه اعم از سیستم آنالوگ معمولی به لبه برش مدیریت ویدئو IP. علاوه بر این، HiWatch بسیار انعطاف پذیر است و می تواند در ترکیب برای ایجاد سیستم های با کیفیت بالا بهینه سازی شده برای مطابقت با نیازهای خاص خود را.

 

 

راه حل های آنالوگ

خداحافظی به وضوح پایین

همانطور که از در حال حاضر، سیستم های آنالوگ هنوز جریان اصلی برای برنامه های کاربردی کوچک تا متوسط. با این حال، مانع اصلی استفاده از سیستم های آنالوگ معمولی می باشد که فیلم های با رزولوشن بالا به راحتی در دسترس نیست. به این ترتیب، راه حل های آنالوگ HiWatch Hikvision در حال حاضر اجازه می دهد تا کاربران پاسخ نظارت پیشرفته برای تحقق بخشیدن به وضوح بالاتر است.

دوربین های DIS Hikvision را تشکیل می دهند جزء اصلی از راه حل های آنالوگ HiWatch. ترکیب تکنولوژی SOC و تکنولوژی DSP، دوربین های DIS به رخ کشیدن ویژگی های پیشرفته از نظر کیفیت تصویر، مصرف انرژی و ثبات کلی سیستم. دوربین های DIS می تواند پشتیبانی تا به 600TVL رزولوشن افقی، در نتیجه ارائه فیلم با کیفیت بهبود یافته و جزئیات تصویر دقیقه است. انواع مختلف دوربین کامپکت بدن (گنبد، دوربین های جعبه، گنبد IR یکپارچه، و دوربین های گلوله) ارائه گزینه های اضافی برای نظارت محیط داخلی و خارجی.

قیاسی

راه حل های IP

بدون دردسر های مدار بسته IP HD

IP در حال حاضر تبدیل به طور گسترده ای توسط نصب فروشندگان و کاربران نهایی با توجه به کیفیت تصویر بالا آن پذیرفته شده است. با این حال، بزرگترین مانع پیش روی تصویب IP بیشتری بر آنالوگ موجود مورد نیاز دو دانش IT و هزینه های بالاتر مربوط به نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری در صف مقابل می باشد. این امر به ویژه برای صاحبان کوچک تا متوسط ​​کسب و کار درست است. خوشبختانه، این مسائل باید نگرانی کاربران نهایی از راه حل Hikvision HiWatch IP نیست. این راه حل اجازه می دهد تا مشتریان توانایی به دست آوردن یک سیستم نظارت HD مقرون به صرفه و جست و خیز نگرانی های آزار دهنده معمول، با یک انتخاب گسترده ای از دوربین های کامل شامل مگاپیکسلی و یک پلاگین با کیفیت بالا و بازی NVR.

دوربین های HiWatch IP Hikvision در همه پو مجهز شده، در حالی که پلاگین و بازی NVRs تا به 8 شبکه پو مستقل و IP آدرس خودکار تخصیص پشتیبانی می کند. از طریق کار ساده اتصال یک کابل به یک رابط شبکه، آدرس IP دوربین جلویی، به طور خودکار به انتقال یک نمایش زنده و فروشگاه های پیکربندی شده است. ساده سازی مراحل نصب به طور کلی و کمک به صاحبان کسب و کار از بین بردن پیچیدگی های ناخواسته را برای یک شبکه IP را بدون بدون هیچ زحمتی - این به طور قابل توجهی در هر دو زمان و تخصص را کاهش می دهد. علاوه بر این، از نظر سهولت استفاده، پایداری سیستم و قابلیت رمزگشایی، پلاگین و بازی NVRs تعبیه شده Hikvision کاربران را قادر به تجربه عملکرد برتر نسبت به NVRs مبتنی بر PC.

Hikvision همچنین توجه زیادی به سازگاری محصول می باشد. این است که می گویند، تمام دستگاه های HiWatch IP مطابق با ONVIF و فشار psia برای اتصال صاف بین دستگاه های شبکه های مختلف.

آی پی

راه حل های ترکیبی

پل زدن آنالوگ و IP جهان

اگر چه سیستم های آنالوگ ارائه تمام اطراف نظارت برای برنامه های کاربردی SMB، برای برخی از حالات (مانند صندوقدار و سهام خانه)، صاحبان کسب و کار ممکن است شفاف تصویر با جزئیات نیاز به ارائه یک محیط امن تر. HiWatch راه حل ترکیبی Hikvision را برآورده هر دو طرف معادله: ارائه مراقبت با کیفیت بالا با سیستم های آنالوگ موجود!

راه حل ترکیبی HiWatch تطبیق DVR ها DS-7604HI-S هیبرید، دوربین 1.3MP IP، دوربین های آنالوگ 600TVL، و فرستنده های BNC. گنجانیده شده با DVR ها ترکیبی Hikvision، کاربران به راحتی می توانید دوربین های شبکه HD جدید و یا دوربین های آنالوگ اضافه به تحقق هر دو HD و نظارت بر IP-. خوشبختانه برای کاربران نهایی، هر دو عملکرد سیستم و مدیریت را به آسانی به عنوان یک DVR. DVR هیبرید DS-7604HI-S می تواند تا به 5 قطعنامه مگاپیکسل (2560 × 1920) دسترسی، در حالی که دوربین های IP در سری HiWatch ارائه رزولوشن 1.3 مگاپیکسل جریان IP و تصویری.

علاوه بر این، راه حل ترکیبی HiWatch ما نیز ارائه می دهد آخرین فرستنده BNC Hikvision، که اجازه می دهد تا انتقال جریان IP و تصویری بر روی کابل های هم محور. این امر نه تنها طول می کشد استفاده از منابع اصلی، بلکه تا حد زیادی در هزینه نصب و راه اندازی شبکه کابل کشی جدید موجب صرفه جویی. سری DS-1H05 BNC فرستنده پشتیبانی از 1080P HD انتقال IP سیگنال از فاصله تا 500 متر می باشد.

پیوندی

راه حل های HD-SDI

جدید HD-SDI راه حل ارائه می دهد HD کامل ... وضوح کامل

راه حل Hikvision HD-SDI امکان ارسال و ضبط کامل HD 1080P وضوح بیش از زیرساخت های آنالوگ موجود خود را. برای سایت های نصب و راه اندازی است که نیاز به فیلم های دیجیتال غیر فشرده را با از دست دادن صفر تصویر و تاخیر در نمایش زنده (مانند قمار و یا بانک)، راه حل Hikvision HD-SDI فراهم می کند یک انتخاب ایده آل برای نصب به ارائه مزایای کیفیت بالا و با کیفیت بالا برای پایان دادن به کاربران، بدون هر گونه سرمایه گذاری های عمده.

HD-SDI

کنترل تصویری از راه دور

نرم افزار آسان برای استفاده و برای کسب و کار شما

به غیر از ضبط فیلم و ذخیره سازی، پلت فرم مدیریت ویدئو متمرکز نیز مورد نیاز است برای صاحبان برای بهتر اجرا و مدیریت کسب و کار خود. به عنوان "مغز" از راه حل HiWatch، Hikvision ارائه می دهد با تعریف IVMS-4200 و نرم افزار IVMS-4500 به مشتریان است. این نرم افزار افزایش راه حل های امنیتی آسان برای استفاده و ما را از طریق قابلیت دسترسی به دستگاه / کانال برتر و توابع چند حرفه ای مدیریت ویدئو از راه دور.

remotecontrol